O firmie

Firma ORESMIUSZ działa w branży uzdatniania wody. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy? nowoczesne metody i technologie uzdatniania wody oparte na doświadczeniu specjalistów uzyskanemu podczas działania na terenie całej Polski.

      Nasza współpraca z Państwem zaczyna się już od momentu zgłoszenia do nas problemu związanego z jakością wody. Wykonujemy obiekty ?pod klucz?, zaczynając od doradztwa i projektowania,  kończąc na robotach instalacyjnych razem z uruchomieniem, a później serwisem.

      W zależności od potrzeb użytkownika (spożywczych lub przemysłowych)  zwracamy uwagę na to, żeby proces uzdatniania był optymalny, opłacalny i cieszył Państwa swoją niezawodnością oraz skutecznością przez długi czas.

      Z nami i naszymi produktami poczujecie się Państwo bezpiecznie, bo jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i oferowanych przez nas usług, o czym świadczą przedstawione gwarancje.

      Każdy produkt jest sprawdzony i przetestowany oraz posiada atest PZH

   Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, stosując bardzo elastyczny system rabatowy. Po zakupie i uruchomieniu oferowanych przez nas urządzeń ? kontynuujemy współpracę poprzez fachowy serwis i dostarczenie do Państwa materiałów eksploatacyjnych.

 

Jesteś tutaj: Start O firmie